آيا شما واقعا مدير اين وبلاگ هستيد ؟!

شنبه 29 بهمن 1390 679 مشاهده

تنها پس از گذشت سه روز از معرفی امکان امنیتی پرسش و پاسخ ، امروز از امکان "آيا شما واقعا مدير اين وبلاگ هستيد ؟!" رونمایی می کنیم . این امکان یک حسگر امنیتی بسیار قوی است که حتی در صورت هک شدن وبلاگ شما ، به هکر اجازه ی هیچ کاری را نمی دهد . 

ترجیح میدهیم که بیش از این در مورد این امکان توضیحی ندهیم چراکه تنها در شرایط خاصی به سراغ شما می آید و سروکارش با هکرهاست !

برخلاف بعضی از سرویس های وبلاگ دهی که ادعای امنیت بسیار بالا را دارند ، ما بعنوان مدیران سرویس وبلاگ دهی فرد بلاگ هیچگونه ادعایی در این قبال نداریم و تمام اقدامات ما در جهت ارائه کیفیت بالاتر می باشد و نه اختصاص القاب کذب برای فرد بلاگ ! قضاوت با شما ...

با تشکر

پرسش و پاسخ امنیتی ؛ کوششی برای امنیت بالاتر

چهارشنبه 26 بهمن 1390 621 مشاهده

در جهت پیشبرد اهداف سایت مبنی بر ارائه وبلاگ با ضریب امنیتی بالا ، امکان پرسش و پاسخ امنیتی را پس از بررسی های لازم نصب کردیم . گفتنی است این امکان به شما کمک می کند که در صورت هک شدن ایمیلتان ، امکان یادآوری رمز عبور تنها در صورت وارد کردن صحیح پاسخ امنیتی امکان پذیر باشد . به این ترتیب از هک وبلاگ شما جلوگیری می شود . 

کاربران جدیدی که از امروز به بعد اقدام به ثبت وبلاگ می کنند ، در همان فرم عضویت میبایستی پرسش و پاسخ امنیتی را وارد کنند و کاربران قدیمی تر ، پس از ورود به پنل مدیریت وبلاگ ، بصورت خودکار پرسش و پاسخ امنیتی برایشان نمایش داده می شود و آنان میبایستی نسبت به انتخاب پرسش امنیتی و درج پاسخ امنیتی اقدام نمایند . 

برای پرسش امنیتی کاربران میبایستی از 10 سوال پارسی تعریف شده یک مورد را انتخاب و پاسخشان را وارد کنند . در بخش یادآوری رمز عبور و بخشهای دیگری ، پرسش انتخاب شده از کاربر پرسیده می شود و کاربر باید پاسخ را وارد کند . 


نکات مهم :
 
- امکان تغییر / یادآوری پاسخ امنیتی به هیچ عنوان وجود ندارد .
- پاسخ امنیتی نسبت به بزرگی و کوچکی حروف حساس است . 
- پاسخی را وارد کنید که قابل حدس زدن نباشد .
- پاسخی را وارد کنید که یادتان بماند و یا پاسختان را جایی یادداشت کنید .
- از این امکان در بخش های دیگری بجز یادآوری رمز عبور استفاده خواهیم کرد . لذا آن را جدی بگیرید .

رونمایی از قالب جدید فرد بلاگ

دوشنبه 24 بهمن 1390 928 مشاهده

در جهت ارائه خدمات با کیفیت و پیشبرد اهداف سایت ، تصمیم گرفتیم که قالب فرد بلاگ را تغییر دهیم . در قالب جدید سعی کرده ایم بر اصول سادگی ، سرعت و کیفیت تاکید بیشتری داشته باشیم و از جدیدترین تکنولوژی های روز استفاده کنیم . همچنین در بخش صفحه نخست و پنل مدیریت وبلاگ اقداماتی در جهت ارائه یک فضای آرام و متفاوت انجام داده ایم که امیدواریم مورد پسند کاربران واقع شده باشد . 

با تشکر

سرخ بلاگی ها ؛ خوش آمدید !

يکشنبه 23 بهمن 1390 790 مشاهده

پس از انجام مذاکراتی که با مدیریت فهیم سرویس وبلاگدهی سرخ بلاگ ، آقای گرامی ، انجام دادیم ، قرار شد که سرویس سرخ بلاگ و فرد بلاگ بهم ملحق شوند و یک سرویس قدرتمند و یکپارچه را راه اندازی کنیم . بدلایل زیادی قرار شد که دامنه فرد بلاگ را برای سیستم یکپارچه مان انتخاب کنیم .

ضمن خوش آمد گویی به کاربران عزیز سرخ بلاگ ، به استحضار می رساند ، تمامی اطلاعات مربوط به وبلاگ های سرخ بلاگ به سرویس فرد بلاگ انتقال داده شده اند . کاربران سرخ بلاگ می توانند از همان نام کاربری و رمز عبوری که برای ورود به سرخ بلاگ استفاده می کردند در فرد بلاگ نیز استفاده کنند و وارد پنل مدیریت وبلاگشان شوند . همچنین وبلاگ های آنان همچنان با آدرس سرخ بلاگ نیز قابل مشاهده هستند و قالب های سرخ بلاگ بر روی سرویس ما نیز کار می کنند . 

توجه داشته باشید که پس از مدتی دامنه سرخ بلاگ حذف خواهد شد لذا از کاربران عزیز سرخ بلاگ خواهشمندیم به مرور دامنه سرخ بلاگ را از آدرس دهی های خود حذف کنند و وبلاگهایشان را تنها با نام فرد بلاگ مطرح کنند .