X
تبلیغات

امکان جدید : Sitemap برای هر وبلاگ !

۶ سال پیش ۹۰۲ مشاهده
ابتدا کمی توضیح :
" موتورهای جستجوگر از جمله گوگل ، از نرم افزاری به نام روبوت یا اسپایدر (عنکبوت) برای جمع آوری اطلاعات موجود در وب استفاده می کنند . همه مدیران سایتها تلاش می کنند تا میزان مراجعه عنکبوت به سایت و زمان حضور آن در سایت خود را افزایش دهند . هر چه عنکبوت بیشتر به سایت مراجعه کند ، بهتر است زیرا همواره از آخرین تغییرات اعمال شده در محتوای سایت با خبر می شود . "

با امکان جدیدی که برای هر وبلاگ طراحی کرده ایم ، می توانید با عنکبوت گوگل مهربان تر باشید تا شانس حضور موثرتر وبلاگ تان در نتایج جستجوی گوگل افزایش یابد . برای اینکار کافیست با مراجعه به آدرس زیر و عضویت در "گوگل سایت مپ"  ، sitemap وبلاگ خود را که در آدرس http://YourName.fardblog.com/sitemap.xml است را به گوگل معرفی کنید .


نحوه عضویت در "گوگل سایت مپ" و ثبت سایت مپ در آن را می توانید در انجمن فرد بلاگ بیابید .

آپلود فایل ، نسخه دو

۶ سال پیش ۸۷۶ مشاهده

با توجه به استقبال گسترده ای که از امکان آپلود فایل بعمل آمد تصمیم گرفتیم که این امکان را بهینه تر و کاربرپسند تر سازیم . بهینه سازی این امکان با توجه به اینکه فایل ها در آدرس وبلاگ آپلود شده بودند بسیار سخت و طاقت فرسا بود که خوشبختانه پس از دو روز توانستیم این مهم را عملی کنیم . گفتنی است در نسخه جدید سرعت بارگزاری فایل ها چندبرابر شده و همچنین در صفحه آپلود فایل ، بصورت پیش فرض تعداد هفت پوشه قرار داده شده است تا کاربران بتوانند بسادگی فایل های خود را دسته بندی کنند .

همچنین در ادیتور مطالب ، در قسمت درج / ویرایش عکس ، امکان آپلود عکس و استفاده از عکس های آپلود شده تعبیه شده است .

تگ های فرد بلاگ منتشر شدند

۶ سال پیش ۸۵۹ مشاهده

ضمن عذرخواهی از کاربران گرامی جهت تعویق در انتشار تگ های مورد نیاز در طراحی قالب برای وبلاگ های تحت سرویس فرد بلاگ ، تمامی تگ های مورد نیاز با توضیح کامل در صفحه ای با آدرس http://fardblog.com/help قرار گرفتند .

ما تمام سعیمان را کردیم که توضیحاتی که در مورد هر تگ ارائه میدهیم ساده و قابل درک برای تمامی وبلاگنویسان اعم از حرفه ای و آماتور باشد اما باید اعتراف کنیم که چندان موفق نبوده ایم ! با چندبار تست تگ ها در بخش ویرایش قالب ، حرفه ای تر خواهید شد و تگ ها را بیشتر خواهید شناخت .

فرد بلاگ آمادگی دارد تا قالب های شما را با نام خودتان در بخش انتخاب قالب در پنل مدیریت وبلاگ قرار دهد . برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید .

امکان جدید : جستجو در عناوین مطالب وبلاگ

۶ سال پیش ۹۱۳ مشاهده

امکان جستجو در عناوین مطالب وبلاگ به فرد بلاگ اضافه شد . در طراحی این امکان سعی کرده ایم که معیار های بهینه سازی را تا حد امکان رعایت کنیم . همچنین با افزایش تعداد تگ های بکار رفته شده سعی در اختصاصی تر کردن امکان کرده ایم . یکی دیگر از اقدامات انجام شده اختصاص دادن کلاس (class) و آی دی (id) به المنتهای جستجو است . این کار باعث می شود تا شما بتوانید بسادگی با تعریف  کلاس یا آی دی در استایل های قالب وبلاگ ، شکل فرم جستجو را به شکل مورد نظرتان تبدیل کنید .


کد های فرم جستجو :

حامی ما شوید !

۶ سال پیش ۳۲۰۵ مشاهده

فرد بلاگ یک سرویس وبلاگ دهی تازه تاسیس است که توانسته است بخوبی نیاز کاربرانش را شناسایی کند و به کمک گروه قوی برنامه نویسی و طراحی که دارد ، اقدامات لازم جهت رفع این نیاز ها را انجام دهد . ایجاد بیش از 2500 وبلاگ تنها در کمتر از 30 روز از آغاز بکار رسمی و آن هم در حالتی که هنوز تبلیغات را رسما شروع نکرده ایم ، گواهی بر این ادعاست .

سرمایه اصلی فرد بلاگ کاربران و دوستانش هستند که خوشبختانه تاکنون از هرگونه تلاشی در جهت معرفی آن مضایقه نکرده اند . به پاس زحمات این دوستان تصمیم گرفتیم بلاکی در صفحه نخست با عنوان "حامیان فرد بلاگ" ایجاد کنیم و لینک این عزیزان را در این بلاک قرار دهیم .

شما نیز با قرار دادن بنر فرد بلاگ در سایت / وبلاگتان در بلاک "حامیان فرد بلاگ" قرار خواهید گرفت و در آینده همکاری های بیشتری را انجام خواهیم داد . 


کد بنر 240*120

کد بنر 60*468