ابر برچسب ، امکان جدید فرد بلاگ

دوشنبه 30 بهمن 1391 1445 مشاهده

در دومین سال فعالیت فرد بلاگ ، نخستین امکانی را که رونمایی می کنیم ، ابر برچسب است .

ابر برچسب در افزایش ورودی گوگل و سایر موتور های جستجو و همچنین مرتب سازی بیشتر مطالب نقش بسیار مهمی دارد .

در بخش برچسب در صفحه ارسال مطلب جدید و ویرایش مطلب نیز با استفاده از تکنولوژی آجاکس و جی کوئری امکان پیشنهاد دادن برچسب مورد نظر شما از بین برچسب های قبلی ثبت شده فراهم شد که در نظم برچسب ها تاثیر بسزایی دارد .

تگ های مربوط به استفاده از امکان ابر برچسب در قالب وبلاگ را می توانید در صفحه راهنما ببینید . تگ های ابر برچسب به قالب های پیش فرض اضافه شدند . لطفا مجددا قالب وبلاگتان را انتخاب کنید .

از اینکه با مائید به خود میبالیم .

آغاز دومین سال فعالیت فرد بلاگ

يکشنبه 22 بهمن 1391 1467 مشاهده

با سلام

ضمن تبریک یوم الله 22 بهمن ، مفتخریم که آغاز دومین سال فعالیت سرویس وبلاگ دهی فرد بلاگ را به اطلاع کاربران مهربانمان برسانیم . در یکسال اخیر تلخی و شیرینی های بسیاری را چشیدیم . برای هر سایتی اولین سال فعالیت آن بسیار مهم و تعیین کننده است . از جلب اعتماد مخاطب گرفته تا پایداری سایت ، همه و همه مسائلی است که در سال نخست فعالیت نمود بیشتری دارد . در یکسال گذشته تجربه های فراوانی کسب کردیم و امیدواریم با یاری خداوند و همراهی و همدلی شما کاربران مهربان ، بتوانیم سرویس را پایدارتر و امکانات جدیدی را اضافه کنیم . 

با تقدیم احترام
میثم کاظمی فرد

اطلاعیه در مورد دامنه های tk.

سه شنبه 3 بهمن 1391 3093 مشاهده

بسبب اختلالاتی که دامنه های رایگان tk. دارند ، زین پس این دامنه ها تائید نخواهند شد . برای استفاده از این دامنه ها ، در سایت مرجع ، گزینه ی "Forward this domain to" را انتخاب کنید و در فیلد زیر آن آدرس وبلاگ تان را وارد کنید . دیگر نیازی به تنظیم dns ها به dns های فرد بلاگ نیست .

بدیهی است که دیگر نیازی به اتصال این دامنه ها به وبلاگ از طریق صفحه اتصال دامنه به وبلاگ نیست . 

از اینکه با مائید به خود می بالیم .