نمایش تبلیغات در وبلاگ های بروز نشده

پنجشنبه 22 تير 1391 913 مشاهده

از این پس در وبلاگ هایی که در 7 روز گذشته مدیر آنها وارد پنل مدیریت آنها نشده است ، تبلیغ بنری با سایز 240*120 پیکسل در بالا سمت چپ وبلاگ به مدت 30 ثانیه به نمایش در خواهد آمد .

درآمد حاصل از این تبلیغات در راه تامین هزینه های سرور و تبلیغات خرج خواهد شد . امید است بتوانیم بصورت مداوم و پایدار خدمات با کیفیتی را همچون گذشته ارائه دهیم .

عدم پشتیبانی از وبلاگ های فروشگاه

پنجشنبه 15 تير 1391 951 مشاهده

بدینوسیله به استحضار مدیران وبلاگ های فروشگاه می رساند فرد بلاگ از تاریخ 1 مرداد 1391 از وبلاگ هایی که با سیستم های همکاری در فروش همکاری می کنند و هیچگونه مطلب مفیدی ندارند ، پشتیبانی نخواهد کرد و تمام وبلاگ هایی که صرفا با سیستم های همکاری در فروش همکاری می کنند و مطلب مفیدی ندارند را حذف خواهد کرد .

مدیران وبلاگهایی که خصوصیات فروشگاه های مذکور را دارند میتوانند تا تاریخ 1 مرداد 1391 نسبت به پشتیبان گیری و انتقال به سایر سرویس ها اقدامات لازم را انجام دهند . بدیهی است پس از تاریخ مذکور ، فرد بلاگ مسئولیتی را در قبال حذف شدن این وبلاگ ها و مطالب شان نمی پذیرد .

تغییرات !

پنجشنبه 8 تير 1391 896 مشاهده

سلام !
اگر از کاربران همراه فرد بلاگ باشید ، حتما متوجه تغییرات ظاهری فرد بلاگ شده اید . از تغییر قالب گرفته تا تغییر سرور و ...

خبری که هم اکنون مایلم به استحضار شما برسانم تغییرات ظاهری فرد بلاگ نیست . پس از گذشت حدودا 5 ماه از فعالیت فرد بلاگ ، آقای گرامی ، مدیر و حامی فرد بلاگ ، رسما از فرد بلاگ جدا شد و از این پس بنده حقیر بعنوان تنها مدیر فرد بلاگ در خدمت کاربران خواهم بود . با جدا شدن آقای گرامی ،‌ گروه ایده پردازان با برند اختصاری تجارت هاست ، مسئولیت پشتیبانی و تامین منابع مورد نیاز سایت را عهده دار شد که جا دارد همینجا از آقای غلامی ، مدیر این گروه تشکر ویژه بعمل بیاورم . همچنین از آقای محرابی که در طراحی و تکمیل قالب جدید به بنده کمک کردند نیز تشکر و قدردانی میکنم .

میثم کاظمی فرد
مدیرکل سرویس فرد بلاگ