اطلاعیه

چهارشنبه 4 مرداد 1391 1584 مشاهده

ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما کاربران گرامی لازم است در مورد مسائلی توضیحاتی را عرض کنیم .

نخست سیر امکان دهی فرد بلاگ : در ابتدای فعالیت فرد بلاگ ، تقریبا هر هفته یک امکان جدید را معرفی و رونمایی می کردیم . اما در ماه گذشته و این ماه امکان خاصی را بصورت رسمی ارائه نکرده ایم که این امر باعث شده تا برخی کاربران فکر کنند که ما فرد بلاگ را به حال خود رها کرده ایم . در ماه گذشته سعی ما بر برطرف کردن مشکلات جزئی و گزارشاتی بود که کاربرانمان ارسال کرده بودند و به لطف پروردگار تمام مشکلات گزارش شده برطرف شدند . همچنین سعی کردیم مشکل قطع شدن سایت را حل کنیم که خوشبختانه تا حدودی موفق بودیم .

تمام سعی ما در گروه برنامه نویسی بر این است که تا پایان تابستان تمام مشکلات احتمالی را حل و نسخه ی جدید پنل کاربری را رسما رونمایی کنیم .

و اما بحث اصلی ،
پس از موفقیت فرد بلاگ در جذب کاربر و ارائه خدمات با کیفیت ، برخی افراد سودجو اقدام به سوءاستفاده از نام فرد برای سایت هایشان و به نوعی سعی کردند نشان دهند که تحت نظر فرد بلاگ و تیم مدیریت آن فعالیت می کنند که همینجا این عمل زشت را محکوم می کنیم و به اطلاع می رسانیم که فرد بلاگ هیچ ارتباط و همکاری با سایت های مشابه از نظر نام ندارد و مسئولیتی را درقبال این سایت ها نمی پذیرد .