امکان لایک برای وبلاگ ها

جمعه 15 فروردين 1393 1952 مشاهده

سال 93 سال پر امکانی برای فردبلاگی ها خواهد بود . در سال 93 قصد داریم تمامی امکانات مورد نیاز کاربران را در قالب امکانات حرفه ای و امکانات معمولی رونمایی کنیم .

امکانی که هم اکنون مایل به رونمایی رسمی از آن هستیم ، امکان لایک (پسندیدن) برای مطالب ، نظرات و صفحات اضافی وبلاگ ها است . طراحی این امکان به نحوی است که تمامی توابع و کدهای لازم در اختیار کاربر است و کاربر طبق سلیقه خود هر نوع طرحی میتواند روی آن پیاده کنید .

برای مشاهده نحوه نصب این امکان در وبلاگتان به تاپیک "آموزش نصب امکان لایک (پسندیدن) روی وبلاگ" در انجمن فردبلاگ مراجعه نمائید .

پنل مدیریت وبلاگتان را شخصی کنید !

دوشنبه 11 فروردين 1393 1419 مشاهده

شخصی سازی پنل مدیریت وبلاگ

با سلام !

ضمن تبریک سال نو ، جا داره در اولین روزهای سال 1393 ، امکانی در جهت رشد کیفی فردبلاگ ارائه دهیم . ما از ابتدای کارمان هدف اصلی مان را افزایش کیفیت وبلاگستان فارسی قرار دادیم و تمام سعیمان را در این جهت کردیم که تا حدودی هم موفق بودیم ...

امکانی که هم اکنون آن را معرفی میکنیم امکان شخصی سازی پنل مدیریت وبلاگ است . از این پس میتوانید پس زمینه پنل مدیریت وبلاگ را تغییر دهید ، لینک های وبلاگ در پنل مدیریت را به آدرس دامنه تان تغییر دهید و همچنین صفحه پیش فرض پنل مدیریت وبلاگ را که الان کتیبه است را تغییر دهید . برای شخصی سازی پنل مدیریت وبلاگ از تب تنظیمات لینک "شخصی سازی پنل مدیریت" را کلیک کنید . 

همچنین تصویر وبلاگ در بالای لینک های سریع قرار گرفت و صفحه جدیدی برای آپلود تصویر وبلاگ طراحی شد که با کلیک بر روی "تغییر تصویر" می توانید به آن وارد شوید . گفتنی است بسیاری از محدودیت های تصویر وبلاگ برداشته شد .