سه امکان جدید تقدیم به کاربران

سه شنبه 21 مرداد 1393 2282 مشاهده

همانطور که قول داده ایم ، امسال سال پر امکانی برای کاربران خواهد بود . وقت آن رسیده است که از سه امکان جدیدمان رونمایی کنیم . امکاناتی که به درخواست شما کاربران گرامی طراحی و برنامه نویسی شده اند .

امکان اول : نمایش عناوین مطالب بصورت تصادفی

امکان دوم : نمایش عناوین مطالب پر بیننده

امکان سوم : نمایش عناوین مطالب محبوب (براساس تعداد لایک)

ایده ی هیچکدام از امکانات بالا مختص فردبلاگ نیست اما مدعی این هستیم که هر سه امکان را با بالاترین سطح انعطاف پذیری ممکن پیاده سازی کرده ایم . در این امکانات شما میتوانید عناوین را براساس پارامترهایی مانند زمان ، موضوع مرتب کنید. همچنین امکان تعیین تعداد عناوین و نمایش زمینه مطلب فراهم شده است . 

لازم به ذکر است که استفاده از این امکانات باعث کاهش سرعت بارگذاری وبلاگ شما می شود .

کدهای این امکانات در صفحه "راهنما و کدهای فردبلاگ" قرار گرفتند .

نمایش عناوین آخرین مطالب ، نسخه دو

يکشنبه 19 مرداد 1393 1226 مشاهده

بلوک نمایش عناوین آخرین مطالب ، یکی از بلوک های ابتدایی فردبلاگ است. بنابر درخواست کاربران برآن شدیم تا آپدیتی را برای این امکان طراحی و برنامه نویسی کنیم . 

در نسخه دو این بلوک بروز رسانی های زیر انجام شده است :

- امکان نمایش تاریخ مطالب
- امکان نمایش زمینه مطالب (آموزش در انجمن)

پنل اختصاصی ، امکان جدید فردبلاگ

جمعه 3 مرداد 1393 1471 مشاهده

امکان مدیریت از وبلاگ در خودِ وبلاگ فراهم شد . برای این منظور کافیست به آدرس وبلاگتان عبارت fb-admin/ را بیفزائید . در پنل اختصاصی ای که برای کاربران در نظرگرفته ایم تب فردبلاگ، اخبار فردبلاگ و همچنین کاربران آنلاین فردبلاگ حذف شده است تا حس اختصاصی بودن را کاملا حس کنید. همچنین امکان ورود نویسندگان هم فراهم شده است بطوری که نویسندگان وبلاگ با وارد کردن شناسه و رمز وارد شوند و دیگر نیازی به وارد کردن شناسه بصورت user@blog نباشد. این امکان بخاطر تقاضای زیاد کاربران اضافه شده است و بصورت رایگان در اختیار تمام کاربران قرار می گیرد.

از اینکه با مائید ، به خود میبالیم