عضویت در انجمن
ورود به انجمن
نام کاربری :

پسورد :

رمز عبور را فراموش کردم
اینجا هستید :
انجمن فردبلاگ آموزش و ترفند آموزش وبلاگ نویسی مشکلات ورود به پنل مدیریت وبلاگ

مشکلات ورود به پنل مدیریت وبلاگ

fard 7727 مشاهده

۱۷ مرداد ۱۳۹۲ - 13:10 http://fard.fardblog.com/
بطور کلی مشکلات ورود به پنل مدیریت وبلاگ به سه دسته تقسیم می شوند :

- فراموشی شناسه یا آدرس وبلاگ
- فراموشی رمز عبور یا گذرواژه
- فراموشی پاسخ امنیتی

فراموشی شناسه یا آدرس وبلاگ
این حالت به ندرت پیش می آید . روشی برای بازیابی شناسه یا آدرس وبلاگ وجود ندارد اما بهتر است سری به ایمیلتان بزنید و کلمه fardblog.com را جستجو کنید تا ایمیل ارسالی فرد بلاگ در هنگام ثبت وبلاگ که حاوی شناسه و رمز عبورتان است را پیدا کنید .

فراموشی رمز عبور یا گذرواژه
عمده ترین مشکل ورود به پنل مدیریت وبلاگ ، فراموشی رمز عبور است . برای بازیابی رمز عبور به صفحه "فراموشی رمز عبور" مراجعه کنید . در این صفحه نام کاربری (شناسه) و ایمیلتان را وارد کنید و دکمه "بازیابی رمز عبور" را کلیک کنید . در صورتی که شناسه و ایمیل وارد شده شما تطابق داشته باشند به مرحله آخر بازیابی رمز عبور وارد می شوید . در مرحله آخر ، سوال امنیتی از شما پرسیده می شود و شما میبایستی پاسخ امنیتی را وارد کرده و دکمه "ارسال رمز عبور" را کلیک کنید . در صورتی که پاسخ امنیتی شما صحیح باشد ، رمز عبور جدیدی برایتان ایمیل خواهد شد .

فراموشی پاسخ امنیتی
همانطور که بارها به این مورد اشاره شده است ، بدلیل افزایش سطح امنیتی وبلاگ ها ، امکان ویرایش / بازیابی پاسخ امنیتی وجود ندارد . اگر از کاربران جدید فردبلاگ باشید بهتر است سری به ایمیلتان بزنید و ایمیل ارسالی فردبلاگ در هنگام عضویت را بخوانید .


در هنگام وارد کردن رمز عبور و پاسخ امنیتی حتما به زبان نوشتاری ویندوزتان توجه داشته باشید و از روشن یا خاموش بودن کلید Caps Lock اطمینان حاصل نمائید . نا گفته نماند که هم رمز عبور و هم پاسخ امنیتی نسبت به بزرگی و کوچکی حروف حساس اند .

دیدگاه اعضا

دیدگاهی یافت نشد !