عضویت در انجمن
ورود به انجمن
نام کاربری :

پسورد :

رمز عبور را فراموش کردم
اینجا هستید :
انجمن فردبلاگ انجمن فرد بلاگ نسخه Beta اطلاعیه ها نظرخواهی در مورد سیاست جدید تبلیغات در وبلاگ ها

نظرخواهی در مورد سیاست جدید تبلیغات در وبلاگ ها

admin 2219 مشاهده

۱۲ اسفند ۱۳۹۴ - 16:46
با سلام
با توجه به هزینه های سرور مجبور به تغییر سیاست در نمایش تبلیغ در وبلاگ ها هستیم. ما تا به این ساعت در وبلاگ های بروز تبلیغاتی نمیکردیم. ولی با توجه به اینکه حجم بالای ترافیک سرور (بالای 95%) مربوط به همین وبلاگ های بروز است مجبور به تبلیغ در اینگونه وبلاگ ها هستیم. از طرفی در حال برنامه نویسی امکان حذف تبلیغ از وبلاگ ها هستیم (غیر رایگان).

الگوریتم جدید حذف تبلیغ از وبلاگ
هزینه حذف تبلیغ از هر وبلاگ با توجه به تعداد بازدید آن وبلاگ در ماه گذشته تعیین می شود. همچنین وبلاگهایی که ماهیانه تا 5.000 بازدید دارند، تبلیغی در آنها به نمایش در نخواهد آمد.
الگوریتم جدید بدین صورت است که :

- وبلاگهای با بازدید ماهیانه 5.000 تا 50.000 بازدید در ماه :
الگوریتم : (تعداد بازدید ماه گذشته تقسیم بر 5) ضربدر 1.5
مثال: بازدید 17.000در ماه گذشته. هزینه حذف تبلیغ :
17.000 تقسیم بر 5 ضربدر 1.5 = 5 هزار و 100 تومان برای یک ماه

- وبلاگهای با بازدید ماهیانه 50.000 تا 500.000 بازدید در ماه :
الگوریتم : (تعداد بازدید ماه گذشته تقسیم بر 8) ضربدر 1.5
مثال: بازدید 80.000 هزار در ماه گذشته. هزینه حذف تبلیغ :
80.000 تقسیم بر 8 ضربدر 1.5 = 15 هزار تومان برای یک ماه

- وبلاگهای با بازدید ماهیانه 500.000 تا 5.000.000 بازدید در ماه :
الگوریتم : (تعداد بازدید ماه گذشته تقسیم بر 12) ضربدر 1.5
مثال: بازدید 800.000 در ماه گذشته. هزینه حذف تبلیغ :
800000 تقسیم بر 12 ضربدر 1.5 = 100 هزار تومان برای یک ماه

- وبلاگهای با بازدید ماهیانه 5.000.000 تا 50.000.000 بازدید در ماه :
الگوریتم : (تعداد بازدید ماه گذشته تقسیم بر 17) ضربدر 1.5
مثال: بازدید 17.000.000 در ماه گذشته. هزینه حذف تبلیغ :
17.000.000 تقسیم بر 17 ضربدر 1.5 = 1 میلیون و 500 هزار تومان برای یک ماه

چند نکته:
- اعداد 5 ، 8 ، 12 و 17 میانگین تعداد بازدیدهایی است که هر آی پی از یک وبلاگ انجام می دهد.
- عدد 1.5 بیانگر درآمدی است که فردبلاگ از هر آی پی می تواند داشته باشد. البته این عدد 2 تومن هست که 1.5 لحاظ شده. (درآمد بازشدن یک پاپ آپ)
- فردبلاگ فقط یک پاپ آپ برای هر آی پی در وبلاگ هایی که امکان حذف تبلیغ را خریداری نکرده اند به نمایش درخواهد آورد. بنابراین کاربران می توانند یک یا دو پاپ آپ دیگر قرار داده و کسب درآمد کنند.

از شما کاربران مهربان میخواهیم که نظر خود را در مورد این الگوریتم برآورد هزینه اعلام بفرمائید.
نظر شما مهم است. مثله همیشه ...

دیدگاه اعضا

mnabik

۱۲ اسفند ۱۳۹۴ - 16:54 http://game4u.fardblog.com
بسیار عالی

reza-e

۱۲ اسفند ۱۳۹۴ - 17:51
سلام
میثم جان من یه سوال پرسیدم اصلا برای تاپیکم ارزش قائل نشدی یه پاسخم ندادی
بعد چطور توقع داری باور کنیم نظراتمون مثل همیشه مهمه؟!
اگه مثل همیشه باشه که اصلا براتون مهم نیستیم درسته؟!

----
اما بازم من بی مرام نیستم نظرمو میگم (قابل توجه بعضیا):

امکان حذف تبلیغات خوبه
و اینکه می خواید تبلیغات بزارید تو وبلاگ هم خوبه
اما به نظر من پاپ آپ کاربرو آزرده خاطر می کنه
تبلیغات بنر گوشه ای باشه بهتره
چون پاپ آپ اصلا خوب نیست
من خودم جدیدا اصلا تو هیچ سایتی کلیک نمی کنم چون از پاپ آپ خیلی بدم میاد

درسته هزینه ها بالاست
اما باید توجه داشته باشید چون هزینه ها بالاست نباید کاربرارو مجبور به ترک فردبلاگ کنید اینطوری خیلی بد میشه

به نظر من از پاپ آپ صرف نظر کنید
به جاش مثلا تبلیغات پست ثابت بزارید
یعنی اولین مطلبه ما باشه تبلیغات پست ثابت سایت هایی هم هستن که امکان درآمد از پست ثابت هم دارن

پاپ آپو بازم میگم نزارید کاربرا عاسی میشن از دستتونا از ما گفتن بود

ببینید من گفتم پاپ آپ نزارید به جاش یه راه جایگزین هم گفتم پس نمی شه گفت در جواب سوال من نه!

راستی مگه سیاست اینکه اول ایجاد وبلاگ هزار تومان دریافت می کنید برای اسپمر ها نیست؟ خب میثم جان اینایی که میان اسپمر می سازن از قسمت ایجاد وبلاگ جدید سایت اصلی میان می سازن
لااقل ایجاد وبلاگ جدیدو از پنل مدیریت پولی نمی کردی

هزار تومان پولی نیست میثم جان ولی من خیلی از وبلاگ نویسارو میشناسم امکان پرداخت آنلاین ندارد یعنی کارت بانکیو اینا ندارن
اینطوری خیلی از وبلاگ نویسا رو از دست می دیم و این خیلی بده

اگر میشه درمورد پولی شدن عضویت صرف نظر کن
چون با این کار کاربرو مجبور به پرداخت می کنید ولی امکانات پولی اختیاریه کاربر می تونه بخره یا نخره اینطوری بهتره

گفتم به صورت یه نظری ارسال کنم.

fard

۱۲ اسفند ۱۳۹۴ - 18:11 http://fard.fardblog.com/
سلام رضا جان
ببخشید تاپيک شما رو نديدم لطفا ادرسش رو بدين (بخاطر شرکت در کنکور ارشد خيلي فعاليتم کم شده)

از پيشنهادت ممنونم در مورد پست ثابت. ميشه کاري کنيم که کاربر خودش نحوه تبليغ رو انتخاب کنه، اعداد بالا ماله تبليغ پاپ آپي بود. براي پاپ باکس و پست ثابت و بنر کليکي هم ميشه به همون روش برآورد کرد ولي ضريب 1.5 رو تغيير داد.

در مورد جلوگيري از اسپم ها، باز هم درست ميگي و ممنونم ازت. بزودي فکري براش مي کنم. احتمالا عضويت با دعوتنامه رو براش بزنيم که در صورتي که وبلاگي که با دعوتنامه شما عضو شده باشه، اگه مسدود بشه مبلغ هزار تومان جريمه براي شما در نظر گرفته بشه. همچنين ميتونيم کاري کنيم که... {بخاطر ايده دزدي! بعد از اجرا ميگم}

بازم ممنونم از شما

reza-e

۱۲ اسفند ۱۳۹۴ - 19:57
۱۲ اسفند ۱۳۹۴ (۱۱:۱۸)
نقل قول از "fard"

سلام رضا جان
ببخشید تاپيک شما رو نديدم لطفا ادرسش رو بدين (بخاطر شرکت در کنکور ارشد خيلي فعاليتم کم شده)

از پيشنهادت ممنونم در مورد پست ثابت. ميشه کاري کنيم که کاربر خودش نحوه تبليغ رو انتخاب کنه، اعداد بالا ماله تبليغ پاپ آپي بود. براي پاپ باکس و پست ثابت و بنر کليکي هم ميشه به همون روش برآورد کرد ولي ضريب 1.5 رو تغيير داد.

در مورد جلوگيري از اسپم ها، باز هم درست ميگي و ممنونم ازت. بزودي فکري براش مي کنم. احتمالا عضويت با دعوتنامه رو براش بزنيم که در صورتي که وبلاگي که با دعوتنامه شما عضو شده باشه، اگه مسدود بشه مبلغ هزار تومان جريمه براي شما در نظر گرفته بشه. همچنين ميتونيم کاري کنيم که... {بخاطر ايده دزدي! بعد از اجرا ميگم}

بازم ممنونم از شما

ان شاالله که بهترین رتبه رو کسب کنید
البته مهم اینه به هدفتون برسید رتبه و اینا زیاد مهم نیست

این تایپک بود:
news.fardblog.com/forum/topic/464

فقط از شما خواستم بگید کی بود که باعث شد نت ایران به گند کشیده شه همین.

=------------

من به ایده های شما ایمان داشتمو دارم
امیدوارم یه راهی بهتر از این راه عضویت پولی پیدا کنید.

اینکه خودمون تبلیغو انتخاب کنیم واقعا عالیه!
البته منکه مشکلی ندارم چون می خوام وبلاگ مذهبی بزنم و می دونم که تبلیغاتش حذف میشه
ولی بیشتر برای دیگر کاربرا میگم.

موفق باشید میثم جان

bookdl

۱۲ اسفند ۱۳۹۴ - 22:24 http://mbookdl.ir/
با سلام و عرض تبریک به فرد بلاگ بابت تغییرات موثر و خوبی که داشته.
خواستم نظرمو بگم که رو دلم نمونه
راستش منم با نظر آقا رضا موافقم که گفتن تبلیغات به صورت پاپ آپ نباشه
چون یک تعدادی افراد هستن که خودشون پاپ های سایت های دیگه رو تو بلاگ قرار میدن که ممکنه باعث تداخل اون ها با هم بشه و این خودش باعث از دست رفتن تعداد زیادی از وبلاگ نویسان میشه
و از سمت دیگه یک سری از افراد علاقه ای به گذاشتن پاپ آپ تو وبلاگشون ندارن چون معتقدن باعث دفع بازدید کننده ها میشه که از این جنبه یا وبلاگ نویسا از دست میرن و اگر هم اون ها از دست نرن بازدید کننده بلاگ ها کمتر میشه

پس با توجه به این توضیحات به نظر من گذاشتن پاپ آپ برای وبلاگ ها اصلا حرکت مناسبی نیست

ممنون که خوندید
به امید فرداهایی بهتر برای فردبلاگ

2sms

۱۳ اسفند ۱۳۹۴ - 00:05
به نظر من که این قیمت گذاری عالیه.
فقط اینکه ایده ی واریز هزار تومان برای ثبت نام فک نکنم زیاد جالب باشه، چون اول باید کاربر وارد پنل بشه با امکانات آشنا بشه تا ترغیب بشه که برای امکانات حرفه ای هزینه کنه.
به نظرم روندی مشابه سایت squarespace.com پیش بگیرید خیلی بهتره.

fard

۱۳ اسفند ۱۳۹۴ - 00:23 http://fard.fardblog.com/
دوستان طبق برآورد من تا الان امکان انتخاب نوع تبلیغ بصورت پاپ آپ یا بنر کلیکی (بالا و پائین سمت چپ و راست) یا بین پست ها وجود داره ...

تبلیغ پست ثابت و پاپ باکس رو بررسی کنم نتیجشو میگم

fcali

۱۳ اسفند ۱۳۹۴ - 01:10
اول اینکه فردبلاگ خوشگل شده ایول
پست ثابت همچین خوبم نیستا، چون وبایی هستن مثل وب من ک از پستای کوچیک و شبکه ای استفاده میکنن و انقدی نیستن ک بخوای ی تبلیغم بزاری جاش یا بینش :/ همین تبلیغ گوشه ای و پاپ باکس خیلی بهترن

fard

۱۳ اسفند ۱۳۹۴ - 01:55 http://fard.fardblog.com/
۱۳ اسفند ۱۳۹۴ (۱۰:۱)
نقل قول از "fcali"

اول اینکه فردبلاگ خوشگل شده ایول
پست ثابت همچین خوبم نیستا، چون وبایی هستن مثل وب من ک از پستای کوچیک و شبکه ای استفاده میکنن و انقدی نیستن ک بخوای ی تبلیغم بزاری جاش یا بینش :/ همین تبلیغ گوشه ای و پاپ باکس خیلی بهترن
تشکر از شما. نکته خیلی خوبی رو مطرح کردین

reza-e

۱۳ اسفند ۱۳۹۴ - 13:25
آقا من میگم یه امکانی به پنل اضافه کنید کاربر با توجه به قالبش، با توجه به سلیقش یکی رو انتخاب کنه

- تبلیغات پاپ آپ
- تبلیغات پاپ باکس
- تبلیغات پست ثابت
- تبلیغات بنری در منوی وسط ( به جای پست ثابت بنر قرار بگیره )
- تبلیغات بنری در گوشه وبلاگ + تبلیغات متنی در زیرش مثلا میشه لینک زیر مجموعه گیری بعضی سایتا رو قرار داد و ازین طریق هم کسب درآمد کرد
و ...

موفق بشید میثم جان
دیدگاهی یافت نشد !