عضویت در انجمن
ورود به انجمن
نام کاربری :
پسورد :
رمز عبور را فراموش کردم

امکانات جدید

erfan1996a 234 مشاهده

۱۳ مرداد ۱۳۹۵ - 10:26
سلام

آقای کاظمی فرد عزیز پیشنهاداتی داشتم که بنظرم اومد که شاید مفید باشه و باعث تغییر کوچیک و افزایش محبوبیت فردبلاگ بشه

1)انتخاب موضوع - برچسب(تگ) - نویسنده یا چیزای دیگه توسط کاربر وبلاگ و مشاهده فقط مطالب اون موضوع یا نویسنده یا ...

2)کد تاریخ و ساعت مطالب رو کمی تغییر بدید و دست طراح قالب رو باز تر کنید(مثلا بجای یک کد کلی هرکدوم از قسمتها(دقیقه - ساعت_ ماه- سال -روز) تگ جدایی داشته باشه

درسته داخل تنظیمات تغییراتی میشه داد ولی باز کلی هستن

3)امکان کسب درآمد از طریق تبلیغات و نسخه های موبایل

4)سایت مخصوصی برای قالب های فردبلاگ و حتی فروش بعضی قالب ها

5)بعضی از قسمت ها باید به صورت لینک رفت و انجام داد داخل وبلاگ ها ، اگه بشه بصورت کد قرار داد و ایجکس استفاده کرد بهتر به نظرم

6)فردبلاگ امکانات فوق العاده داره و متاسفانه تعداد محدودی از مدیران از انها استفاده میکنند و اگر اموزش های کاملی قرار بگیره خیلی بهتره(البته داخل انجمن وجود داره اما قسمتی مخصوص مثل وبلاگ بهتره)

7)معرفی وبلاگ ها محبوب و داره رتبه الکسا بالا و طراحی فوق العاده در صفحه اول فردبلاگ برای دیدن چگونگی استفاده از امکانات فوق العاده فردبلاگ در این وبلاگ ها)

8)اضافه کردن امکانات فوق خاص پولی برای بدست اوردن مخارج زیاد فردبلاگ

دیدگاه اعضا

hamyar

۱۴ مرداد ۱۳۹۵ - 12:00 http://raz.fardblog.com
سلام
برخی از این نکات ربطی به آقای کاظمی ندارد
بلکه خودتون میتونید این کار هارو انجام بدید;)
انشالله به زودی سایت قالب ها و نرم افزاری برای مدیرت و مشاهده تحت اندروید و آموزش های لازم درست میشود.
شما هم میتونید همکاریی کنید
ممنون که به فکر بودید و تذکر دادید

erfan1996a

۱۴ مرداد ۱۳۹۵ - 16:54
خواهش میکنم

فکر کنم بجز مورد سه بقیه به آقای کاظمی ربط داشته باشه
البته مورد سه رو هم بخاطر تبلیغات خود فردبلاگ هست و قرار دادن تبلیغات فردبلاگ برای هم کسب درآمد برای سرویس هم برای وبلاگ ها گفتم

و مورد 4 که شاید فکرکنید ولی بنده احساس کردم آقای کاظمی راضی نباشن که قالب های فروشی فردبلاگ قرار بدیم و خودشون قرار بدن یا با درصدی خودشون از داخل پنل بفروش برسونند

شاید هم مورد 5 منظورتون باشه که باید بگم نخیر بعضی از قسمت ها نمیشه کاریش کرد و خودکار صفحه به لینک میره

در هر صورت بازم ممنونم

blogen

۹ شهريور ۱۳۹۵ - 15:48 blogen.ir
4روز دامنه من تایید نشده
Blogen.fardblog.com
دیدگاهی یافت نشد !