X
تبلیغات

پاره ای توضیحات

۶ سال پیش ۹۸۸ مشاهده

با عرض سلام و تبریک ولادت با سعادت امام محمد باقر (ع) و همچنین تبریک سالروز آزاد سازی خرمشهر ، لازم است تا در مورد مسائلی قدری توضیح دهیم .

نحوه اتصال دامنه : کاربران گرامی که اقدام به ثبت دامنه می نمایند ، توجه داشته باشند که ما پس از چک کردن dns های دامنه از طریق سایت www.intodns.com ، اقدام به تائید دامنه ایشان می کنیم . لذا ابتدا حتما dns های دامنه تان را به dns های اختصاصی فرد بلاگ تغییر دهید و از سایت مذکور مقدار dns دامنه تان را چک کنید و سپس دامنه را در پنل مدیریت وبلاگ ثبت کنید .

نحوه حذف وبلاگ : بدلایلی تا اطلاع ثانوی ، امکان حذف وبلاگ توسط کاربران وجود ندارد . کاربرانی که برای حذف وبلاگ خود تصمیم جدی دارند می توانند با ارسال ایمیل (از ایمیلی که با آن وبلاگشان را ثبت کرده اند) ، به ایمیل ضمن درج نام کاربری ، رمز عبور و پاسخ امنیتی ، در خواست خود را مبنی بر حذف وبلاگشان ارسال کنند . بدیهی است به هیچ عنوان اطلاعات وبلاگ های حذف شده قابل بازیابی نخواهند بود . همچنین در صورتی که هر کدام از اطلاعات ارسالی مغایرتی داشته باشند ، به درخواست حذف وبلاگ ، اثری داده نخواهد شد .

نحوه تبلیغات لینکی : تا اطلاع ثانوی ، جهت دریافت شماره حساب برای واریز هزینه ، ثبت فیش و ... می توانید با مراجعه به صفحه ی ارتباط با ما ، نسبت به این امور اقدام نمائید .

روند جدید مسدود سازی : با توجه به اولویت بندی های فرد بلاگ و همچنین سیاست جذب و راضی نگه داشتن کاربران ،‌ از این پس 48 ساعت قبل از مسدود سازی یک وبلاگ ، برای مدیر وبلاگ اخطاریه ارسال خواهد شد . البته این روند برای وبلاگ هایی که منابع سایت را به هدر می دهند (بعنوان مثال کاربران را به سایت / وبلاگی دیگر انتقال می دهند) و برخی موارد دیگر ، اجرا نخواهد شد و وبلاگ بلافاصله مسدود خواهد شد .

اختلال : ممكن است در ساعاتي ، سرعت كم شود و در بخش هايي شاهد اختلال باشيم . اين اختلالات تا چند روز آينده بطور كامل برطرف خواهند شد . 

دوست بیابید ! بعنوان پیشنهاد عرض می کنیم : برای بالا بردن تعداد بازدیدهای وبلاگ تان هم که شده ، تعداد دوستان خود را افزایش دهید . خوشبختانه از امکان دوستی ، استقبال خوبی شده بطوری که در مدت محدودی که از آن رونمایی شده ، بیش از 300 نفر از کاربران با همدیگر دوست شده اند .

نظرات

MooMoosh گفته :

4 خرداد 1391
سلام.
این همه وبلاگ تبلیغاتی بدون هیچ سودی درست شده لطفا برخورد کنید

لطفا نظر دهید

نام کامل:
وب سایت:
پست الکترونیک:
متن نظر:
کد امنیتی: