X
تبلیغات

آخرین هشدار به وبلاگ های فروشگاه

۵ سال پیش ۷۳۸ مشاهده

فرد بلاگ بارها اعلام کرده است که از وبلاگهای فروشگاه حمایت نمی کند . حتی این موضوع را در قسمت قوانین در صفحه ی ثبت وبلاگ جدید درج کرده است اما در چند روز اخیر شاهد رشد این دسته از وبلاگ ها بودیم . 

از کلیه کاربرانی که اقدام به ساخت وبلاگ های فروشگاه نموده اند تقاضا داریم تا حداکثر تا پایان شهریور نسبت به انتقال سرویس اقدامات لازم را انجام دهند . بدیهی است فرد بلاگ هیچ مسئولیتی را در قبال پشتیبانی از این گونه وبلاگ ها نمیپذیرد و وبلاگ های مذکور را حذف خواهد کرد .

نظرات

سمينا خانم گفته :

28 شهريور 1391
باشه

مجرم گفته :

29 شهريور 1391
آقا تابستونم تموم شد!
خبری از پنل مدیریت جدید نیست.
یادمه داخل پستهای قبلیتون قول قالبهای بیشتری رو دادید....پس کو؟
یادمه اون اولا همه چی رو انصاف بود،مثلال وبلاگهای منتخب عادلانه انتخاب میشد...نه حق یکی مثه خودم که هر روز با حداقل 5 پست باحال بروز میکردم خورده بشه...قبلا حال میکردم داخل فردبلاگ اما الان چی؟
همه چی پارتی بازی شده...آقا میثم برای وبلاگ خودش که 1 ماه بروز نشد تبلیغ نذاشت....برای وبلاگ آزاده هم همینطور....
تازه فهمیدم شما فردبلاگیها ترسو هستید که پیامهایی که بر ضد شما هستنو نشون نمیدین....من یه زمانی فردبلاگی بودم گروهتون خیلی بی انصاف کار کرد واقعا ناراحت شدم....اما الان داخل یه سرویس وبلاگدهی دارم وبلاگمو گسترش میدم....به امید نابودی فردبلاگ(شنبه....1 مهر)
پاسخ: با سلام
- متاسفانه پنل جدید مدیریت وبلاگ ها در مراحل تست اولیه دچار مشکلاتی بود .
تصمیم گرفتیم که روی پنل فعلی برخی از آپدیت هایمان را اجرایی کنیم و تعدادی را نیز اجرایی کرده ایم که بزودی از طریق همین وبلاگ به اطلاع کاربران می رسانیم .
- در مورد قالبهای جدید حق با شماست . در مدتی که گذشت تمام سعی ما بر روی افزایش سرعت بارگزاری بود و کمتر وقت این را داشتیم که قالب جدید ارائه دهیم .
- مورد پارتی بازی رو بکل رد می کنیم . برای نمایش تبلیغات نیازی به گذاشتن مطلب نیست بلکه کافیست مدیر وبلاگ به پنل وبلاگ وارد شود . الزامی در گذاشتن مطلب نیست .
-معمولا پیامهای بر ضد خودمون رو هم نشون میدیم .
- کاش اسم وبلاگتون رو میفرمودید تا بررسی بیشتری می کردیم برای قسمت منتخب ها
- آرزوی موفقیت داریم براتون

مهدی گفته :

29 شهريور 1391
شما به اونش چی کار دارید؟! برید سروریس های وبلاگ دهی مثل میهن بلاگ، لاگ اسکای ... رو نگاه کنید ببینید مگه اینطوریه؟!؟! شما سروریس دهیتونو کنید، دیگه با فروشگاه بودن و خالی بودن وبلاگ دیگه چی دارید.. مثلا میگید وبلاگ خالی و بروز نشده رو حذف میکنیم شاید یه نفر اون آدرس رو رزو کرده برای 10 سال دیگه! چیز بی معنی هستش که حذف کنید!!!!
پاسخ: با سلام
دوست عزیز ، هر سرویسی قوانین خاص خود را دارد .
ما در فرد بلاگ اجازه ساخت وبلاگ فروشگاهی با مشخصات ذکر شده را به کاربران نمیدهیم . دوستانی که با این قضیه مشکل دارند میتوانند از سرویس های دیگر استفاده کنند .
ما حتی در صفحه ثبت وبلاگ جدید نیز این موضوع را بشکل قانون نوشته ایم و کاربران با پذیرش این مورد وبلاگ ثبت می کنند .
- در مورد حذف وبلاگ ، معمولا همه ی سرویس ها الگوریتم های خاصی را برای حذف وبلاگ های بی محتوا و اسپم دارند و سرویس فرد بلاگ نیز از این قاعده مستثنا نیست .
با تشکر

رضا گفته :

21 مهر 1391
چرا

لطفا نظر دهید

نام کامل:
وب سایت:
پست الکترونیک:
متن نظر:
کد امنیتی: