آغاز ششمین سال فعالیت

آغاز ششمین سال فعالیت

جمعه 22 بهمن 1395 103 مشاهده

پنج سال از کنار هم بودنمان گذشت. دوستان بسیاری در این پنج سال یافتیم. بسیاری به ما ملحق شدند و بسیاری هم رفتند و ما و وبلاگ هایشان را به تاریخ سپردند و با سرویس های پیام رسان و شبکه های اجتماعی خو گرفتند. منکر مزایای سرویس های اجتماعی و پیام رسان نیستیم ولیکن وبلاگ دارای مزایا و معایبی نسبت به آنهاست که چیزی جایش را نمی گیرد. امیدوارم روی این مورد فرهنگ سازی شود و وبلاگ نویس ها به محیط وبلاگستان پارسی برگردند چرا که جایشان بسیار خالی است.

و اما فردبلاگ...

از همان روزهای اول بسیاری پیش بینی میکردند که فردبلاگ هم همچون سایر سرویس های قارچی مدتی فعالیت می کند و بعدش هم زحمات یک عده کاربر را نادیده می گیرد و می رود. اما به یاری خداوند متعال و همراهی و همدلی کاربران عزیز، بر تمامی مشکلات فائق آمدیم و قدرتمندانه به حضورمان ادامه دادیم و همچنان امیدوارانه به سرویس دهی ادامه خواهیم داد، ان شاء الله.

از اینکه با مائید به خود میبالیم.
ارادتمند، میثم کاظمی فرد

نظرات

سید گفته :

28 بهمن 1395 http://2sms.fardblog.com
سلام میثم جان
تولدش مبارک، توی این چندسال خاطرات خوشی رو با فردبلاگ سپری کردیم، امیدوارم که این دوستی ادامه داشته باشه و ممنون که همیشه به فکر کاربرا بودید و همراهمون بودید.
موفق و پیروز باشید.
پاسخ: سلام
تشکر

سعید جون گفته :

12 اسفند 1395
سلام میثم جان فرد بلاگ وبلاگدهی قدرتمند و خوبی هست از همه لحاظ مخصوصا ایندکس در گوگل که واقعا من اینو تجربه کردم باهاش ...
به امید موفقیت های بهتر و خوشتر که حق به حقدار برسه
تبریک ...
خسته نباشی
پاسخ: سلام
تشکر

لطفا نظر دهید

نام کامل:
وب سایت:
پست الکترونیک:
متن نظر:
کد امنیتی: